İslam Ansiklopedisi 44 Cilt

Diğer Paylaşımlar > E-Kitap iNDiR | E-Book Download

İslam Ansiklopedisi 44 Cilt

<< < (2/3) > >>

mmmutlu93:
Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris YapNazik cevabınıza teşekkür ederim.
Bu yıllar süren bir emek mahsulü, eskimeyecek bir kaynak.
Şu anda acil bir ihtiyaç duymadığımı itiraf ederek, ancak müsait bir vaktinizde yüklemenizin çok makbule geçeceğini arz edeyim.
Kolaylıklar diliyorum...

--- Alıntı sonu ---

Allah razı olsun. İçine "Diyanet Vakfı - İlmihal" kitabını da ekledim ikisi toplam 147 mb boyutunda epub formatında, size de kolay gelsin.

kardelen01:

Doğru adres
Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap

ALLAH (C.C) Razı Olsun kardeşim.
Paylaşım İçin Teşekkürler
Ellerinize ve  Emeklerinize Sağlık

mmmutlu93:
Doğru adres

--- Alıntı sonu ---

Allah razı olsun, link değiştirlidi.

drummer:
Sayın mmmutlu93, doğrudan indirme linki için teşekkürler..

Verilen link tdv ansiklopedi sitesine yönlendiriyor ve tdv nedense ciltleri pdf olarak indirmek isteyenlere saatlik indirme limiti koymuş.

Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap den başlayarak Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap 'e kadar sadece link başlığındaki cxx kısmını değiştirerek, bu pdf dosyalarını peşpeşe ve saatlik kota limitine takılmadan indirmeniz mümkün.

Birşeyi zaten ücretsiz olarak dağıtıyorsanız, indirme limiti koymak niyedir, anlamak zor.

Neyse, böylece, boyutu sebebiyle birkaç kez yeniden indirmeyi denediğim ansiklopedi setini, doğrudan, tdv sitesinden indirmiş oldum.

Metin yazarları arasında mezhep düşmanı ve islam reformisti kimselerin olduğunu bilmeme rağmen, derli toplu bir kaynak olduğu için, muhakkak el altında bulundurulması gerektiğini, ancak madde içeriklerine, yazarına bakılarak itibar edilmesi icabettiğini düşünüyorum.

hak aşığı:
Teşekkür ederim ALLAH razı olsun.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Ilahi-Ezgi - Manevi Dünyanız kayıtlı değil gibi görünüyorsunuz. Kayıt olmak için buraya tıklayın...
Tesekkur ederken bir hata olustu
Tesekkur ediliyor...
Tam sürüme git