Mustafa Yağcı - Medine

Gönderen Konu: Mustafa Yağcı - Medine  (Okunma sayısı 397 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mehmedim

• Administrator
  • *
  • Etkinlik:
    0.6%
  • Tesekkur Edildi: 310294 kez
  • Rep Puanı: 583
Mustafa Yağcı - Medine
« : 30 Nisan 2021, 11:43:50 »
Mustafa Yağcı - Medine .... 320 Kbps
8 / 00:00:46:53 / 107,34 MB

Mustafa Yağcı - Medine (8 / 46:53)
--------------------------------------------------------
Mustafa Yağcı - 01 Medine 05:51
Mustafa Yağcı - 02 Tövbe Et 06:14
Mustafa Yağcı - 03 Gidiyorum 05:13
Mustafa Yağcı - 04 Kanmam Dünya 06:01
Mustafa Yağcı - 05 Mekke Bekler Beni 05:20
Mustafa Yağcı - 06 Benim Yaram 06:16
Mustafa Yağcı - 07 Seyda Sultan 05:46
Mustafa Yağcı - 08 Anam Anam 06:09
Bu icerigi gorebilmeniz icin yapmaniz gerekenler:
  • içeriği görmek için tesekkur butonuna tiklamaniz gerekir (Mesajin sag kosesinde)

hak aşığı

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    3%
  • Tesekkur Edildi: 3649 kez
  • Rep Puanı: 85
Ynt: Mustafa Yağcı - Medine
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2021, 19:36:31 »
Teşekkür ederim Allah razı olsun

kardelen01

• Emektar Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 2296 kez
  • Rep Puanı: 54
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2021, 18:09:08 »
ALLAH (C.C) Razı Olsun kardeşim.
Paylaşım İçin Teşekkürler
Ellerinize ve  Emeklerinize Sağlık

Hasan_54

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    3.6%
  • Tesekkur Edildi: 463 kez
  • Rep Puanı: 150
  • ☾☆ Mekke'ye Hasret Gönüller İçin, MEKKE FM ☆☽
    • MEKKE FM
« Yanıtla #3 : 02 Ekim 2021, 20:51:56 »
Emeği Geçenlerden ALLAH Razı ve Memnun Olsun...
☾☆ Mekke'ye Hasret Gönüller İçin, MEKKE FM ☆☽

owner  :  Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap
owner  :  Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap
Merkez :  Sakarya

erkandyk23

• Kıdemli Üye
  • Etkinlik:
    0.4%
  • Tesekkur Edildi: 327 kez
  • Rep Puanı: 3
  • ÇORUM
« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2022, 23:06:01 »
ALLAH (C.C) Razı Olsun kardeşim.
Paylaşım İçin Teşekkürler
Ellerinize ve  Emeklerinize Sağlık

hakansen967

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    2.6%
  • Tesekkur Edildi: 856 kez
  • Rep Puanı: 574
    • ilahisözleri.net
« Yanıtla #5 : 21 Ocak 2022, 23:54:39 »
MUSTAFA YAĞCI-TÖVBE ET
Baksana feryadın Arşa dayanmış bedenin günahtan bıkmış usanmış
Yüreğin Mevlanın aşkıyla yanmış zamanın geçiyor tövbe et artık
Tövbe et sıdk ile kul ol Allaha Rabbine söz verip dönme günaha
Geçen ömür başa dönmez bir daha zamanın geçiyor tövbe et artık
Nefsine uyanlar inan hüsranda tövbeyle pak olup değiş bir anda
Senin kurtuluşun yüce Rahman’da zamanın geçiyor tövbe et artık
Bul bir Hak dostunu tut ellerinden umudunu kesme sen hiç Rabbinden
Benliği kibiri at yüreğinden zamanın geçiyor tövbe et artık

MUSTAFA YAĞCI-SEYDA SULTAN
Mevlasına âşık olan dertli gönüllere dolan bizlere yadigar kalan Seyda Sultan ne güzeldir
Ela gözü hilal kaşı eritiyor dağı taşı benim gönlümün sırdaşı Seyda Sultan ne güzeldir
Ceddi Muhammed’i gören Mevlasına gönül veren bana İslamı sevdiren Seyda Sultan ne güzeldir
Ela gözü hilal kaşı eritiyor dağı taşı benim gönlümün sırdaşı Seyda Sultan ne güzeldir
Gülleri almış eline dalmış Resulün seyrine hayran olup güllerine Seyda Sultan ne güzeldir
Aşk veriyor gönüllere benziyor gonca güllere himmet eder dertlilere Seyda Sultan ne güzeldir

MUSTAFA YAĞCI-MEKKE BEKLER BENİ
Çıktı Mekke yollarıma yolum gönül diyarına dolandım gül dallarına güzel Mekke bekler beni
Lebbeyk gelip dile gelsem kalbimin pasını silsem Beytullahı görebilsem güzel Mekke bekler beni
Müzdelife’de ağlasam dertli gönlümü dağlasam ihrama kuşak bağlasam güzel Mekke bekler beni
Lebbeyk gelip dile gelsem kalbimin pasını silsem Beytullahı görebilsem güzel Mekke bekler beni
İhram giyip hacı olsam cananı seyrana dalsam gönül dermanımı bulsam güzel Mekke bekler beni
Yalınayak düşsem çöle bakıp dursam gonca güle yana yana döndüm küle güzel Mekke bekler beni

MUSTAFA YAĞCI-MEDİNE
Sevgi muhabbet diyarı şu gönlümün ahuzarı benim sevdamın pınarı Medine güzel Medine
Güller açan Ravza orda rengarenktir rüyalarda gidemedim göremedim Medine çok uzaklarda
Ben de bir gidebilsem gülü seyran edebilsen can Ahmed’i görebilsem Medine güzel Medine
Güller açan Ravza orda rengarenktir rüyalarda gidemedim göremedim Medine çok uzaklarda
Çok güzelmiş anlatamam Medine’yi unutamam gönlümden söküp atamam Medine güzel Medine
Dört bir yanı gül bahçesi sanki Cennetin köşesi şu gönlümün cazibesi Medine güzel Medine

MUSTAFA YAĞCI-KANMAM DÜNYA
Kanmam dünya yalanına gönül vermem devranına şöhretine ve şanına aldanıp da gafil olmam
Bir daha düşmem peşine asla karışmam işine güvenmem fani dünyaya akıl ermez gidişine
Şu riyakar insanlara nefsine tez uyanlara mazlum ahı alanlara aldanıp da gafil olmam
Bir daha düşmem peşine asla karışmam işine güvenmem fani dünyaya akıl ermez gidişine
Yetim hakkı yiyenlere ben bilirim diyenlere kötüye benzeyenlere özenip de gafil olmam
Hakka kulluk etmeyene Hak yolundan gitmeyene sevdasıyla bitmeyene kul deyip de gafil olmam

MUSTAFA YAĞCI-GİDİYORUM
Gidiyorum gidiyorum güneşin doğduğu yere gidiyorum gidiyorum rahmetin doğduğu yere
Hüzün çökmüş yüreğime yaş damlamış çiçeğime bu dünya benim neyime sultanıma gidiyorum
Gidiyorum gidiyorum güneşin doğduğu yere gidiyorum gidiyorum rahmetin doğduğu yere
Dünya size söyle bana ben âşığım o sultana hasretiyle yana yana sultanıma gidiyorum
Hazret-i Yusuf misali güle benzer nur cemali duyun beni ey ahali sultanıma gidiyorum
Yolu gidiyor Mevlaya o Habib-i Mustafa’ya günlerimi saya saya sultanıma gidiyorum

MUSTAFA YAĞCI-BENİM YARAM
Gönül bağım harap oldu ömrümün baharı soldu gözlerime yaşlar doldu yetiş doktor yaralıyam
Yara Rasulün yarası ancak ondadır devası benim yaramın ilacı âlemlerin Mustafa’sı
Vur neşteri kanım aksın yüreğimde iz bıraksın neden bana hep ıraksın yetiş doktor yaralıyam
Yara Rasulün yarası ancak ondadır devası benim yaramın ilacı âlemlerin Mustafa’sı
Özlüyorum Efendimi kimseler bilmez derdimi kaybetmişim ben kendimi yetiş doktor yaralıyam

MUSTAFA YAĞCI-ANAM ANAM
Rüyalarım yine sensiz biçare gönlüm çaresiz yürüdüğüm yollar sessiz gönül sensiz kalmış anam
Anam anam canım anam damarımda kanım anam uzat öpem ellerini Cennet yüzlü anam anam
Gel özledim ciğerparem yollarına güller serem seni son bir defa görem gönül sensiz kalmış anam
Anam anam canım anam damarımda kanım anam uzat öpem ellerini Cennet yüzlü anam anam
Hayalin gözümde tüter hasretin ölümden beter bir gün fani ömrüm biter gönül sensiz kalmış anam
Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap