Yasin Çiftçi - Medinem 2016

Gönderen Konu: Yasin Çiftçi - Medinem 2016  (Okunma sayısı 5732 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mehmedim

• Administrator
  • *
  • Etkinlik:
    0.4%
  • Tesekkur Edildi: 310448 kez
  • Rep Puanı: 583
Ynt: Yasin Çiftçi - Medinem 2016
« Yanıtla #30 : 18 Ekim 2016, 23:35:38 »
Paylaşım İçin Teşekkürler. Allah Razı Olsun.
Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap

Bu mesaj icin tesekkur eden uyeler: kervan, bilgindk, ogrmehmet

ilahiezgi

• Kahraman Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 1481 kez
  • Rep Puanı: 0
« Yanıtla #31 : 20 Ekim 2016, 16:56:05 »
paylaşım için teşekkürler.

erkandyk23

• Kıdemli Üye
  • Etkinlik:
    0.8%
  • Tesekkur Edildi: 329 kez
  • Rep Puanı: 3
  • ÇORUM
« Yanıtla #32 : 17 Ocak 2018, 16:15:56 »
paylaşımlarınız için teşekkürler ellerinize emeklerinize sağlık

erten86

• Emektar Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 239 kez
  • Rep Puanı: 1
« Yanıtla #33 : 20 Mart 2019, 22:52:06 »
Allah (C.c.) Tüm Müslümanlardan Razı Olsun İnşaallah...

enes

• Kahraman Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 172 kez
  • Rep Puanı: 4
« Yanıtla #34 : 10 Nisan 2019, 09:47:12 »
Allah razı olsun teşekkür ederim

Mehmedim

• Administrator
  • *
  • Etkinlik:
    0.4%
  • Tesekkur Edildi: 310448 kez
  • Rep Puanı: 583
« Yanıtla #35 : 23 Nisan 2019, 21:09:53 »
Albüme Flac Eklendi

Bu mesaj icin tesekkur eden uyeler: kardelen01

cennet vadisi

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 512 kez
  • Rep Puanı: 17
« Yanıtla #36 : 23 Nisan 2019, 22:19:47 »
Allah razı olsun

kardelen01

• Emektar Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 2297 kez
  • Rep Puanı: 54
« Yanıtla #37 : 24 Nisan 2019, 12:03:35 »
Albüme Flac Eklendi

ALLAH (C.C) Razı Olsun kardeşim.
Paylaşım İçin Teşekkürler
Ellerinize ve  Emeklerinize Sağlık

hakansen967

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    3.8%
  • Tesekkur Edildi: 859 kez
  • Rep Puanı: 574
    • ilahisözleri.net
« Yanıtla #38 : 13 Mayıs 2022, 11:14:12 »
AFFET ALLAHIM
Açtım ellerimi sana tövbe ettim günahlara sen merhamet et bu cana affet Allahım affet
Ya Rahman ya Rahim ya Rahman ya Rahim ya Kerim ya Resulallah ya Kerim ya Resulallah
Dilim seni her dem anar yaralı gönlüm sana yanar gözde yaşlar durmaz dolar affet Allahım affet
Ya Rahman ya Rahim ya Rahman ya Rahim ya Kerim ya Resulallah ya Kerim ya Resulallah
Kulluğum yalnız sanadır merhametin bana şifadır adın her derde devadır affet Allahım affet

MENZİL’İN GÜLÜ
Gidip seydayı görmeli elini tutup öpmeli nasihatini dinlemeli can kurban o seydaya
Seyda seyda canım seyda Menzil’in gülü seyda sen bu derdime dermansın can kurban sana seyda
Gidenler tövbe alırlar kalpleri huzur bulurlar Menzil’in sofisi olurlar can kurban o seydaya
Seyda seyda canım seyda Menzil’in gülü seyda sen bu derdime dermansın can kurban sana seyda
Peygamberin torunu gösterir Hakkın yolunu benim gönlümün nuru can kurban o seydaya

YALAN DÜNYA
İstemem yalan dünyayı ne zevku ne safayı gönül ister Mevlayı Allah de kalbim Allah de
Yalancısın yalan dünya bizleri aldatan dünya halden hale koyan dünya yalancısın sen dünya
Bilmez misin boştur dünya gelen gider dönmez geri sen Hak yolunda yürü aldanma yalan dünyaya
Yalancısın yalan dünya bizleri aldatan dünya halden hale koyan dünya yalancısın sen dünya
Hani Muhammed Mustafa nerde Ebubekir Ömer Osman bir de şah-ı merdane Ali yalancısın sen dünya
Bize süslü görünürsün haram demez yedirirsin bataklığa sürdürürsün yalancısın sen dünya

MEDİNE’M
Özledim ben Medine’yi gönül ister gitmeyi Resulullahı görmeyi götürün Medine’ye
Medine’m can Medine’m can kurban sana Medine’m dayanılmaz hasretine çağır geleyim Medine’m
Nasip olsa da gelsem toprağına yüzüm sürsem Zemzem’inden içsem çağır geleyim Medine’m
Medine’m can Medine’m can kurban sana Medine’m dayanılmaz hasretine çağır geleyim Medine’m
Gece gündüz düşünürüm Medine’m sensiz üzülürüm özlemimden yıkılırım çağır geleyim Medine’m
Gül kokuyorsun Medine’m aşkın yakıyor bu sinem başım alıp nere gidem çağır geleyim Medine’m

SAHİBİ ALLAH
Hak aşkıyla ben bir hoşum deli divane olmuşum ben aşkı sende bulmuşum ey benim sahibim Allah
La İlahe İllallah Nur Muhammed Sallallah La İlahe İllallah Nur Muhammed Sallallah
Tüm dertlere derman Allah medet ya Rahim Allah tüm dertlere derman Allah medet ya Rahim Allah
Göster cemalini göreyim Allah Allah deyip döneyim döndükçe huzur bulayım ey benim sahibim Allah
La İlahe İllallah Nur Muhammed Sallallah La İlahe İllallah Nur Muhammed Sallallah
Tüm dertlere derman Allah medet ya Rahim Allah tüm dertlere derman Allah medet ya Rahim Allah
Fani dünyayı neyleyim nasip et imanlı öleyim budur senden dileğim ey benim sahibim Allah

MUHAMMED’E AŞIK OLDUM
Muhammed’e âşık oldum onun aşkıyla ben doldum deli divane oldum götürün beni Medine’ye
Medine’ye Medine’ye götürün beni Medine’ye derdimin dermanı orada götürün beni Muhammed’e
Gece gündüz onu anarım ben onsuz nasıl yaşarım onun hasretiyle yanarım götürün beni Medine’ye
Medine’ye Medine’ye götürün beni Medine’ye derdimin dermanı orada götürün beni Muhammed’e

RESULÜN AŞIĞIYIM
Âşık olmuşum ben bir sultana yalvarıyorum yüce Mevlaya
Beni Resulüne/Habibine tez kavuştur özlüyorum O’nu yüce yaradan
O’nun hasreti beni yakar gözlerimden yaşlar durmaz akar
Beni görenler Mecnun sanar beni Resulüne/Habibine tez kavuştur
Ahh Efendim ya Resulallah sensiz yaşanmıyor bu yalan dünyada
Ahh sultanım ya Nebiyyallah beni de yanına al ey Allahın Resulü
Medet ya Resulallah

HAZRETİ ÖMER
Hele bakın hele bakın hele Ömer’e düşmana korku salan Ömer’e bakın
Elinde kılıç çıkmış meydana hele bakın hele bakın hele Ömer’e düşmana korku salan Ömer’e bakın
Adalet onda sadakat onda hele bakın hele bakın hele Ömer’e düşmana korku salan Ömer’e bakın
Öksüzü yoksulu hep gözetirdi hele bakın hele bakın hele Ömer’e düşmana korku salan Ömer’e bakın
Allaha feda eyledi canı hele bakın hele bakın hele Ömer’e düşmana korku salan Ömer’e bakın