Duyuru - Abdullah Beyhan

Gönderen Konu: Duyuru - Abdullah Beyhan  (Okunma sayısı 3324 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

82_yusuf

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 3508 kez
  • Rep Puanı: 66
Duyuru - Abdullah Beyhan
« : 13 Mart 2016, 17:48:37 »
Sevgili dostlar Yaklaşık 5 yıldır  şahsım adına yapılan Saldırılarda Sırf organizasyonları iptal ettirmek için önüme taş koyabilmek için sağda solda hakkımda asılsız iftiralar atarak beni karalamaya çalışan karakter fukaralarını ifşa etme zamanının geldiğini düşünerek sanatçı arkadaşlarımı belediye mensuplarını bilgilendirmek amaçlı bu açıklamayı yapma gereği duydum kamuoyuna duyrulur.
Türkiyemizin Her şehrinde belediyeleri arayarak çeşitli yalanlarla Başbakanlık Özel kalemi yada Cumhurbaşkanı Sunucusu olarak  yada Akparti Sosyal işler başkanı olduğu söyleyerek Sahte evraklar düzenleyerek internetten indirdiği sahte kurum kaşelerini sahte evraklara basarak  Belediyelerimizi ve belediye mensuplarımızı dolaylı yollardan dolandıran kişi 5 yıl boyunca Belediyelerimize belediye başkanlarımıza şahsım hakkında kirli iftiralarda bulunarak Paralelci ve gezici olduğumu beyan ederek ve en son olarak ta Çıkmış olduğum Bilecik konserinde Telefonumu Pc ye kopyalayarak özelimi taciz etmiştir. Çıkmış olduğu programlarda konserlerde
Ben dahil eserlerimizi konserlerde kendi okuyormuşcasına icra eden ve
Savaş Talha  Sedat Uçan Celaleddin Ada gibi bir çok sanatçı dost ve arkadaşımın eserlerini kendine maal edip onlar hakkında da kirli zanda bulunan AHMET KEMAL BACAK adlı şahsı yarın itibari ile hazırlamış olduğum dosya ve evraklarla  T.C Cumhuriyet Başsavcılığına T.C BAŞBAKANLIK Ve T.C CUMHURBAŞKANLIK olmak üzere avukatlarım nezlinde Suç duyurusunda bulunacağım.. TÜM HERKEZE DUYRULUR..!
Yazdıklarım Delil Mahiyetindedir..
Aslı inkar edilemez İfademdir..
Abdullah BEYHAN
Herşey Gönlünce Olsun......

Besfiord

• Yeni Üye
  • *
  • Etkinlik:
    0%
  • Rep Puanı: 0
Ynt: Duyuru - Abdullah Beyhan
« Yanıtla #1 : 23 Nisan 2020, 14:05:47 »
Daha fazla bilgi edinmek için bu foruma kaydolacağım.
Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap