Dinle-İndir Linklerinden Albümün Tamamı Nasıl İndirilir?

Ilahi-Ezgi.com Genel > Siteye Dosya Ekleme ve İndirme

Dinle-İndir Linklerinden Albümün Tamamı Nasıl İndirilir?

(1/4) > >>

mmmutlu93:
Selamun Aleykum kıymetli üyelerimiz. Bildiğiniz gibi sitedeki albümlerin birçoğuna dinle-indir linkleri ekledik. Bu linklerden dilerseniz eserleri dinleyebilir, birkaç eseri veya albümün tamamını indirebilirsiniz. Böyle bir imkân olduğu için albümü ayrıyeten rar olarak eklemek de gereksiz oluyor. Bu yüzden bundan sonraki eklemelerde pcloud adresine sadece dinle-indir linkleri eklenecek ayrı rar dosyası eklemeyeceğiz. Yine fırsat oldukça alternatif linklere rar olarak eklenir ama pcloud sadece dinle-indir linkleri olacak. Daha önce bulunan dinle-indir olmayan pcloud linkleri de zamanla silinecek.

Dinle-indir linklerinden albümün tamamını indirme basit bir işlem ama yine de grafk üzerinden göstereyim.

Veya Aşağıdaki Yollada Tek eser veya albümü indirebilirsiniz.

1

2

3
[/b]

kardelen01:
 Mutlu kardeşim güzel çalışmalarınız için teşekkürler. Pcloud linkleri rarli indirme ve ayrıca dinleme linklerinin olmasi güzel.  Alternatif olmasi bakımından iyi. Ayrıca arkadaşlar ve sizler çok emek verdiniz. Binlerce albümü yüklemek için emek sarf ettiniz. Eski rarli linkleri silmenize bence gereği yok. Alternatif link olarak kalmasi iyi olur. İyi çalışmalar

Mehmedim:
Güzel Anlatım Olmuş bende  iki tıklama ile nasıl indirilir başa onu ekledim .. Albümlerin PCloud Rarlı Dosyaları Silinecektir Sadece Bu Şekilde Kalacaktır Bilginize. Neden Diye Soran Olursa Tek tek Yükleme Daha Kolay istediğimiz Parçayı indirebiliyoruz dinliyoruz yüklerkende tek tek kolay oluyor istedigimiz eseri düzenliyoruz hemide fazla yer kaplamamış Oluyor Zamanla  Herkes Alışacaktır.Teşekkürler.

Mehmedim:
Müsait Olan Admin ve Mod Kardeşlerim sitedeki rarli pcloud linklerini kaldırıp düzenlerse pcloud hesabındanda sileceğim 2. link A Harfinden Başladım

mehmet55:
 :) GüzelAnlatım Olmuş Allah Razı Olsun

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Ilahi-Ezgi - Manevi Dünyanız kayıtlı değil gibi görünüyorsunuz. Kayıt olmak için buraya tıklayın...
Tesekkur ederken bir hata olustu
Tesekkur ediliyor...
Tam sürüme git