Dini Filmler

Ilahi-Ezgi.com Genel > Hoş Geldiniz & Tanışma

Dini Filmler

(1/1)

yusuf35:
Selamin Aleykum arkadaslar ismim Abdullah Izmir'de yasamaktayim site gercekten cok guzel, matbaa da calisiyorum ama ilgi alanim sinema sesidir ses montajinda kendimi gelistirmeye calisiyorum aklimda yapmak istedigim cok sey var ama henuz yapamiyorum ''The Message - Cagri (1977) ve Lion of the Desert - Omer Muhtar Col Aslani (1981)'' filmlerine sanal 5.1 DTS-HD ses isliycem bu filmlerin 5.1 tr dublaji hic bir yerde yoktur kendi el emegim olacak INSALLAH ve iran yapimi dini dizi filmler (Ashab-i Kehf, Elci, Hz Yusuf, Hz Meryem) filmlerini de 720x576 kalitesinde restoreli ve renklendirilmis olarak buldum indirdim (yalniz tv logolu) ne kadar 1080p olmasa da bunlara da makul olcude keskinlik ve renklerine doygunluk katicam (Hz Yusuf dizisinde Cebrail a.s, Azrail a.s ve Hizir a.s kisi olarak gosterilmis bende vcd arsivinde bu zatlarin oldugu bazi sahneler ya makaslanarak cikartilmis yada yuzleri isikla kapatilmis kesilen sahnelerin sakincasi nedir arastiricam gerekirse bende makaslayacam gerekmezse isik ile bende kapaticam bu filmleri yapan Iranlilar ''şii'' oldugundan dinimizce ne kadar dogrudur bilmek gerek) ses kaliteleri de vcd dublaj 224kbps dir bu sekilde nette hic bir yerde bulunmamaktadir biran once bunlari yapabilmem icin duanizi bekliyorum ve nasip olursa da burda paylasmayi dusunuyorum son olarak Cagri ve Omer Muhtar filmlerinin de goruntu kalitelerini REMUX olarak paylasicam ALLAH'a emanet olun saglicakla kalin...

Navigasyon

[0] Mesajlar

Ilahi-Ezgi - Manevi Dünyanız kayıtlı değil gibi görünüyorsunuz. Kayıt olmak için buraya tıklayın...
Tesekkur ederken bir hata olustu
Tesekkur ediliyor...
Tam sürüme git