Rapid Linkler için

Ilahi-Ezgi.com Genel > Forum Dışı Paylaşımlar

Rapid Linkler için

(1/1)

xxxextra:
Birçok sitede rapid linkler kaldırıldı.Ancak rapid linklerin şifreleri olmadığı için kolaylıkla sıralayıp indirebiliyoruz.Rapid link yayını yapan ender sitelerden birisiniz.Bunun için teşekkür ederim.İnşallah rapid linklere devam.Kolay gelsin. :)

KurbanAmca:
Sitemizde rapid olduğu gibi hemen hemen tüm linklerden eklemeye çalışıyoruz. Yani sitemiz rengarenk.

kenankamil:
kurban amca her albümün altına file-upload eklerseniz iyi olur çünkü bundan bekleme yapmadan indirebiliyoruz ilginize teşekkür ederim saygılar selamlar

Mehmedim:
Sizi anlıyorum fakat tüm albümlere alternatf file-upload yapayım dedim hatta yükledimde ne varki 1500 den fazla yeni yüklediğim linki bir çırpıda sildiler emeklerim boşa gitti..Bizler için en önemli olan linkler hangisinde daha sağlam duruyorsa ona yüklemek..Hotfilede mahkemelik zaten hesabım heran kapanabilir ..yakında baska bir alternatif site daha yapmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı ne ise o Olsun..selam ve dua ile.. ;)

KurbanAmca:
susuz.yürek kardeşime katılıyorum. file-upload sitesinin ne yapacağı belli olmuyor.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Ilahi-Ezgi - Manevi Dünyanız kayıtlı değil gibi görünüyorsunuz. Kayıt olmak için buraya tıklayın...
Tesekkur ederken bir hata olustu
Tesekkur ediliyor...
Tam sürüme git