2003 yılında dinlediğim - lütfen yardım....

Gönderen Konu: 2003 yılında dinlediğim - lütfen yardım....  (Okunma sayısı 1860 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sezerer

• Ziyaretçi
2003 yılında dinlediğim - lütfen yardım....
« : 04 Nisan 2011, 19:24:06 »
selam elinizdeki albümler bunların hepsimi yoksa daha varmı ben 2003 de zikirli ilahi vardı onu dinlediydim arıyorum bulamadım sözünün birazı hatırlıyorum şöleydi = hüda mescidi orda nede güzeldi ...
belki bu albümlerin içindede vardır ama yinede bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim...............

hasbihal_men

• hasbihal_men
  • Vip Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 9787 kez
  • Rep Puanı: 94
  • Musikişinas
    • Mustafa Atik
Ynt: 2003 yılında dinlediğim - lütfen yardım....
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2011, 00:28:06 »
güzel kardeşim benim, bize iki soru sormuşsun.1- arşivimiz bu kadar değildir...arşivimizi komple konu olarak açmadık.yarın birgün komple arşiv açılabilir mi? kendi adıma net yanıt vereyim: hayır. çünkü net ortamında paylaşım adına çalışıp çabalayan tek elin parmak adedinceyiz, yani mahşerin 5 atlısıyız:) kim şu albümler net'te yok ama bunları da ben paylaşayım derse o zaman komple arşivimi hediye etmeyi düşünüyorum.demek oluyor ki hala bulamadığımız ve elimizde olmayan albümler mevcut.bu listeyi elbet birgün burada ve diğer sitemizde paylaşacağım. 2-2003'te dinlediğin ama o tarihten beri bir türlü zine rastlamadığın zikirli ilahiyi, deniz altında aranılan özellikli bir taşa benzetiyorum. kaldı ki bu bir zikirli eser, yani her zaman dinlenilen bir eser olmadığından zikirli eserlerin hafızada kalması oldukça zordur. zikirli albümler parantezi içinde abdurrahman önül gibi bir sanatçıya ait 30-50 arası bir albüm düştüğünü de varsayarsak işimiz oldukça zordur.ayrıca bu sözlerin ilahi-ezgi yada diğer paylaşım yaptığımız sitede konu olarak açılan bir albümde olup olmadığını da kesin olarak bilemiyoruz.nihai olarak şunu diyelim, kafana çok takma, bir bakmışsın artık gündeminden düştüğü bir anda karşına çıkmış ve sana şöyle seslenmiştir. "hüda mescidi orda, nede güzeldi...güzel ilahim senin için özeldi...özel midir tüzel midir bilmiyorum amma...yıllar sonra işte ayağına geldi." ne demek istediğimi umarım anlamışsındır güzel kardeşim benim.vesselam
BİLGİLER PAYLAŞILDIKÇA ANLAM KAZANIR

Bu mesaj icin tesekkur eden uyeler: sofuoglu, Yavrum