Karayel61 Yeni Mod

Ilahi-Ezgi.com Genel > Genel Duyurular

Karayel61 Yeni Mod

(1/1)

YasarAmca:
Islami Multimedya bolumune çok emek veren ve gelişmesine katkıda bulunan sayın Karayel61 bölüm moderatörü olmuştur. Hayirli Olsun..

Efendi:
merhaba degerli Dostlar,

Sizlerle elimde olan Islami arsivi paylasmakta mutluluk duyuyorum bana modluk verdiginiz icin tesekkürlerimi sunarim.

Saygilarla Karayel61

KurbanAmca:
Karayel61 abicim modluk hayırlı olsun. Allah utandırmasın.

hasbihal_men:
Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yapburasi sanirim son durak olsa gerek
--- Alıntı sonu ---

siz nasıl bilmezsiniz son durağın kara toprak olduğunu :) sadece gençler ve büyükleri geçerek veteranlarda yarışacaksınız. lütfen büyütmeyiniz ve ömrünüzün son demlerinde paylaşımlarınıza ivme kazandırınız. :) hiç gülesim yoktu. karadenizliliğimiz tuttu yine. bu arada bende rize'liyim. mod'luğunuz hayırlı uğurlu olsun. dipnot: sizde mi 2 sene sonra kesin dönüş yapıyorum deyip 32 yıldır gelmeyenlerdensiniz? uzakları yakın etmek için paylaşımlara devam biiznillah

Mehmedim:
Modetörlügünüz Hayırlı Ugurlu Olsun İnşALLAH...Hayırlı paylaşımlar ..selam ve dua ile .. ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

Ilahi-Ezgi - Manevi Dünyanız kayıtlı değil gibi görünüyorsunuz. Kayıt olmak için buraya tıklayın...
Tesekkur ederken bir hata olustu
Tesekkur ediliyor...
Tam sürüme git