A dan Z ye Arşiv listesi

A dan Z ye Tüm Albümler > A dan Z ye Tüm Albümler

A dan Z ye Arşiv listesi

(1/12) > >>

Mehmedim:

A dan Z ye İlahi Ezgi ,Kuranı Kerim ,Anlatım ,Sohbet ve Enstrumantal  Arşiv listesidir

Tahmin ediyorum bir çoğunuz arşivimizi merak ediyorsunuzdur..ne kadar acep içinde neler var duymadıklarımız varmı..vs :)

Gönül İster hepsini sizlerle paylaşalım vede direkt link olsun ama olmuyor işte..netim hızlı değil ama Yinede Tüm Linkler eklendi sayılır Eksikler Olabilir Tabi..

Albümlerin doğruluk payı açısındanda tek tek ele alıp inceledim ne kadar incelesemde yine hatalı bir sürü albümler çıkıyor içeriği listemde yanlış olupta doğru olanı bulursanız albümdeki orjinal sıralaması ve çıkış yılı olarak daha doğrusu kapak resmi varsa buraya cevap olarak yazın ki doğrultalım..

albümleri yüklü olanları A dan Z ye İlahi Ezgi bölümünden olanları indirebilirsiniz

Yorumlarınızı bekliyorum..Bu aradada Maşallah diyinki nazar değmesin Ki paylaşımlarımız devam etsin :) Unutmayınki bizim bundan maddi kazancımız yok kazancımız  bir ALLAH razı Olsun.. Bir Dua.
..selam ve dua ile

Bu icerigi gorebilmeniz icin yapmaniz gerekenler:
* içeriği görmek için tesekkur butonuna tiklamaniz gerekir (Mesajin sag kosesinde)

emrah.dedo:
allah razi olsun abim onca emek harcadin rabbim sana sabr versin
halka hizmet halka hizmettir

kardelen01:
Kardeşim tüm çalışmalar için teşekkürler.
Sizlere ne kadar teşekkür etsek bile azdır.
Sizler sayesinde tanımadığımız ve
adını bile duymadığımız sanatçıları  ve grupları tanıdık.
Sizler sayesinde
arşivlerimiz renklendi.
Linkleriniz silindi vazgeçmediniz
Tüm engellere rağmen devam ettiniz.
Hak için yola devam ettiniz.
Binlerce sanatçının
binlerle alümleri birbir incelediniz
Binlerce emek verip bizlere sundunuz.
Vede eksikleri ve hataları bizim için düzelttiniz.
Allah (C.C) Razı Olsun.

ilk MAŞALLAH benden gelsin.

***MAŞALLAH*** 

Ellerinize ve emeklerinize sağlık.

lütfen kardeşimize teşekkürü ve REP'i çok görmeyelim.

+REP

KurbanAmca:
Bizlere ulaştırdığın albnümler için Allah senden razı olsun. Emeklerini zayi etmesin. Amin..

Rabbani Aşk:
Maşallah Allah Her İki Cihanda Bereket Versin.amin

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Ilahi-Ezgi - Manevi Dünyanız kayıtlı değil gibi görünüyorsunuz. Kayıt olmak için buraya tıklayın...
Tesekkur ederken bir hata olustu
Tesekkur ediliyor...
Tam sürüme git