Sedat Uçan Biyografi

Ilahi-Ezgi.com Genel > İlahi - Ezgi Sanatçı Biyografileri

Sedat Uçan Biyografi

(1/1)

Mehmedim:

Sedat Uçan  Biyografi

Erzurum'un İspir İlçesinin Ardıçlı Köyü'nde Dünyaya Gelen Sanatçımız Sedat Uçan 1975 Doğumludur...İlköğretimi, Ardıçlı Köyü ilköğretim okulun'da tamamlayan Sedat Uçan, Orta Öğretim Ve Lise Eğitimini İspir İmam Hatip Lisesi'nde Almıştır.İlkokul Dönemlerinden İtibaren Tasavvufa Ve Müziğine yoğun ilgi duyan sanatçımız, yaptığı bestelerle ve sesinin güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

1998 yılında Muhammed'in hürmetine (ilahi aşkınla) adlı eserle tasavvuf müziği yaşantısına başlayan Sedat Uçan, "sevdasına yandık", "Resulün ümmetiyiz", "gönlümün sultanı", "söz verdim allahım", "Aşk elinde", "Lodos", "Senin aşkına"," Yüceler yücesi", "Resulün gülleri","ilanım var  "Adına kurbanım ya resulallah" ve son Olarakta Sedat Uçan - Allah C.C Yeter 2012 adlı eserlerin altına imzasını atmıştır.

çok sık albüm hazırlamaktan sa her yıl 1 albüm prensibi edinen sanatçımız sayısız tv, radyo ve konser programlarına katılmış,Türkiye ve Avrupa'da en çok aranan ve talep gören sanatçı haline gelmiştir.

Sanat Hayatında, 17 Albüm Çalışmasıyla İlahi Albüm Dalında Farkı Ve Kalitesiyle Adından Hep Bahsettiren Sedat Uçan Yeni Albüm Çalışmasıyla Sizlerle Olmaya Devam Edecek...

Yıllardır Durmadan Size En İyi Müziği Sunmak İçin Uğraşan Sanatçımız Yeni projelerle Sizlerle olmaya devam Edecek...

Albümleri

VASVİ:
Allah razı olsun

ZORBEY:
Allah razı olsun

Navigasyon

[0] Mesajlar

Ilahi-Ezgi - Manevi Dünyanız kayıtlı değil gibi görünüyorsunuz. Kayıt olmak için buraya tıklayın...
Tesekkur ederken bir hata olustu
Tesekkur ediliyor...
Tam sürüme git