Sizce en iyi ve kullanışlı depolama sitesi hangisidir ?

Ilahi-Ezgi.com Genel > Anketlerimiz

Sizce en iyi ve kullanışlı depolama sitesi hangisidir ?

(1/1)

Mehmedim:
Sizce en iyi ve kullanışlı depolama sitesi hangisi hep linkin dayanıklılığı hemde indirme bakımından vede bir iki şikayetle hesabı bloke edenler bakımındanda ele alacağız..yukarıdakilerin dışında önerebileceğiniz site varsa belirtiniz ..

Bildiğiniz Gibi Sitemizin Ana Link Şu an için mediafire ama bu siteye türkiyeden erişim engellendi . dns değişterek indirilebiliyor ..
Mediafirede 5000 den fazla albüm yüklü bu siteyi bırakıp başka bir siteye yeniden yükleyim desem en az 3 ayımı alır ... Bunun İçindirki site tamamen kapanana kadar mediafire premium üyeliğim devam ettirilecektir ....

Elinde uzun süreli premium sitesi olan varsa mediafireden remote özelliğide varsa siteye yükleme yapabilirim.. Yok ben Uygun Bir Premium hesap alırım diyorsanız ve sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız mediafireden remte yapan bir site Buldum yıllık aboneliği 45 dolar hem faydanız olacaktır hemde arşiv sahibi olacaksınız sitenin adı 500 gb kapasitesi ile PCloud.com gayet güzel bir site premium hesap alan olursa hem hızlı indirir hemde Allah Rızası İçin Faydalı bir İş yapacaktır..Şimdiden Allah Razı Olsun..

gelgit:
fileswap ve remixhare

metin_2525:
mediafire dosya.tc  mega.co PCloud

Navigasyon

[0] Mesajlar

Ilahi-Ezgi - Manevi Dünyanız kayıtlı değil gibi görünüyorsunuz. Kayıt olmak için buraya tıklayın...
Tesekkur ederken bir hata olustu
Tesekkur ediliyor...
Tam sürüme git