Erol Çam - ilan-ı Aşk

Gönderen Konu: Erol Çam - ilan-ı Aşk  (Okunma sayısı 1167 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mehmedim

• Administrator
  • *
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 312697 kez
  • Rep Puanı: 584
Erol Çam - ilan-ı Aşk
« : 09 Kasım 2013, 11:17:13 »

Erol Çam - ilan-ı Aşk  (2 / 26:42)
-----------------------------------
15:28 -  Erol Çam - Ey ALLAH'IM
11:14 -  Erol Çam - Ya Muhammed

Bu icerigi gorebilmeniz icin yapmaniz gerekenler:
  • içeriği görmek için tesekkur butonuna tiklamaniz gerekir (Mesajin sag kosesinde)

kardelen01

• Emektar Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 2327 kez
  • Rep Puanı: 54
Ynt: Erol Çam - ilan-ı Aşk
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2013, 11:25:26 »
Allah (C.C.) Razı Olsun.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık.

diamon63

• Emektar Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 198 kez
  • Rep Puanı: 6
« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2014, 09:08:04 »
Allah (C.C.) Razı Olsun Kardeşim
Emeklerinize ve ellerinize sağlık

mmmutlu93

• Super Moderator
  • *
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 24053 kez
  • Rep Puanı: 49
« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2016, 12:55:12 »
razı olsun.
Gizli linklerin nasıl açılacağını öğrenmek için Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap

mesut

• Kıdemli Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 159 kez
  • Rep Puanı: 5
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2016, 14:24:48 »
Paylaşım için teşekkürler

menomenli

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    1%
  • Tesekkur Edildi: 555 kez
  • Rep Puanı: 150
« Yanıtla #5 : 19 Aralık 2017, 22:10:35 »
Allah razı olsun

erten86

• Emektar Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 248 kez
  • Rep Puanı: 1
« Yanıtla #6 : 09 Mart 2019, 09:45:30 »
Allah (C.c.) Tüm Müslümanlardan Razı Olsun İnşaallah...

Hasan_54

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    2.8%
  • Tesekkur Edildi: 526 kez
  • Rep Puanı: 150
  • ☾☆ Mekke'ye Hasret Gönüller İçin, MEKKE FM ☆☽
    • MEKKE FM
« Yanıtla #7 : 18 Ekim 2021, 22:42:19 »
Emeği Geçenlerden ALLAH Razı ve Memnun Olsun...
☾☆ Mekke'ye Hasret Gönüller İçin, MEKKE FM ☆☽

owner  :  Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap
owner  :  Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap
Merkez :  Sakarya

hakansen967

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    2.8%
  • Tesekkur Edildi: 894 kez
  • Rep Puanı: 574
    • ilahisözleri.net
« Yanıtla #8 : 11 Haziran 2022, 10:29:12 »
EY ALLAHIM
Sana aşkımı ilan ediyorum.. Seni Seviyorum! Seni Seviyorum Allah’ım! Ne olur, ne olur sen de beni sev! Ne olur sen de beni sev!... Beni sevginle yaşat ve Sevginle canımı al! Sevginle dağıt bedenimi, Tekrar sevginle bir araya getir! Sevginle çıkayım kabirden, Sana koşayım yüreğimdeki sevginle! Mahşerde sevginin gölgesinde bekleyeyim Seni! Sevginle hesaba çek beni! Sevgi terazinde ölç sevgimi! Sahteyse sevgim, yak beni! Küçücük de olsa eğer, sevgim gerçekse; Sen de sev beni!.. Geçeyim sırat köprüsünden sevginle! Sevginle, dilimde isminle cennetine koy beni! Yüreğimdeki aşkınla yüreğine al beni, Nurunla yak, Cezbenle erit, Ruhuna kat beni! Ne olur sev beni Allah’ım, Ne olur sev beni!... Nasıl ki kuş kanatsız uçamazsa, ruhum da sevgin olmadan uçamaz, Sevgin kanadımdır benim! Nasıl ki beden cansız yaşayamazsa, ruhum da aşkın olmadan yaşayamaz, Aşkın canımdır benim! Nasıl ki insan sevmeden, sevilmeden yapamaz, bir canan ister, Ben de sensiz yaşayamam, Cananımsın benim! Nasıl ki bir ülke sultansız olmazsa, ruhum da sensiz olmaz, Sultanımsın benim!.. Kanadımsın, Canımsın, Cananımsın, Sultanımsın yarab! Nasıl ki kelebekler sevdalıysa ateşe, ve yanacaklarını bile bile nasıl dönerlerse ateşin etrafında, Nasıl kanat çırparlarsa Sevgili’ye doğru, Ben de senin nurunun etrafında öylece, tıpkı kelebekler gibi dönmek, Kanatlarımı senin aşkınla çırpmak Ve nurunun beni yakacağını bile bile sana kavuşmak istiyorum. Bu garip, bu sevdalı kelebeği nuruna kavuşturur musun yarab! Bana verdiğin onca nimetin kadrini bilemedim, Sana karşı o kadar mahcubum ki yarab! Beni affet, Beni bağışla ne olursun! Affını ve aşkını benden mahrum etme ne olursun!.. Yüreğim günahlarla o kadar kirlendi ki Rabbim! Senin için döktüğüm gözyaşlarımla yıkasam, arınır mı acaba yüreğim? Dünya müminin zindanıymış, Bunaldım bu zindandan Allah’ım! Yüreğimdeki sevgini öyle büyüt, öyle büyüt ki, Yüreğim artık bu dünyaya sığmaz olsun.. Aşkım miracım olsun Allah’ım, Aşkım miracım olsun! Kalbim bir Burağa dönüşsün ve beni alıp sana getirsin. Yedi kat göğü aşkınla aşıp huzuruna varayım, Huzurunda başımı secdeye koyayım, sonsuza dek hep öyle kalayım yarab! Öyleyken bir kere nazar et, Bir kere “Kulum!” de, kendimden geçeyim yarab!.. Ey Azrail! Sen ne güzel bir meleksin!.. Beni vuslatıma erdirir misin? Sevgili’ye götürür müsün beni? Kurtarır mısın beni bu dünya zindanından?..

YA MUHAMMED
Ey güller ülkesinin sultanı! Sevda ülkesinin şahı! Ey En Büyük Sevgili’nin En Büyük Sevgilisi! Sana da aşkımı ilan ediyorum: Seni seviyorum. Seni seviyorum ya Muhammed!.. Benim sana sevdam; Bir çiçeğin suya, Bir annenin yavrusuna, Bir bülbülün güle sevdası gibi ey Nebi!.. Sana duyduğum sevginin hakkı için, ne olur, ne olur sen de sev beni!.... Hani sevgilisini hatırlatan herşeyi sever ya aşık, Sevgilisi yokken onlarla avunur ya, onlara sarılıp ağlar ya, İşte ben de aynen öyle, Seni hatırlatan herşeyi; Acıların ve sevinçlerin bin türlüsünü yaşadığın Mekke’yi, İlk vahyi aldığın Nur Dağındaki Hira’yı, Karşısında namaz kıldığın Beytullah’ı, Mirac’a çıktığın Mescid-i Aksa’yı, Mübarek ayaklarınla bastığın her karış toprağı, Karanlık gecelerimizin yıldızları olan o yüce sahabeleri; Hz. Ebu Bekir’i, Hz. Ömer’i, Hz. Osman’ı, Hz. Ali’yi ve diğerlerini, Ehl-i Beytini, Ensar ve Muhacir’i, Tarihin en büyük medeniyetini ve en faziletli devletini kurduğun Medine’yi, Mescidinin ve mübarek mezarının bulunduğu o kutlu şehri, İmanın ve yiğitliğinle destan yazdığın Bedir’i, Amcan Hz. Hamza’nın şehitlere efendi olduğu Uhud’u, Seni koruma şerefine nail olan mağaranın ağzındaki örümcekleri, Hacer-ül Esved’i, bindiğin deveyi, içtiğin zemzemi, Hırka-i Şerifini, mübarek sakalının telini, öpülesi ayak izini, Bana seni hatırlatan herşeyi seviyorum ey Nebi! Ve bize miras bıraktığın Kuran’a sarılıyor Ve hakkıyla emanetine sahip çıkamadığım için ağlıyorum... Hani seven insan, sevgilisi için geceler boyu gözyaşı döker ya, Sevgilisine kavuşmak için Mevla’sına el açıp da yalvarır ya, İşte ben de aynen öyle; Nurundan yoksun karanlık gecelerimde, gözyaşlarıyla ellerimi açıp Seni dileniyorum ey Nebi! Anam babam sana feda olsun ey Nebi! Canım kanım sana feda olsun! Bu günahkar kul, yoluna kurban olsun ey Sevgili! Yüreğim çorak bir toprak gibi, Kızgın bir çöl gibi sana susamış, Senin aşkına susamış ey Nebi! Sen benim sevgi yağmurumsun, Aşkını yağmur gibi yağdır yüreğime! Sonsuza kadar sağnak aşkın yağsın kalbime! O sevgi yağmurlarınla binbir çeşit güller açtır gönlümde, Her bir güle “Muhammed” ismini vereyim. Her birini ayrı ayrı koklayıp seveyim ey Nebi! Kırmızı güllerle yüreğimin tam ortasına “Seni Seviyorum Ya Muhammed!” diye yazayım. Beyaz güllerle “Ne olur Efendim, sen de beni sev!” diye yazıp sana yalvarayım. Sadece benim yüreğim değil, Tüm yürekler senin sevgi yağmurlarına muhtaç ey Nebi! Küçük elleri büyük yürekleriyle Ebabiller gibi zulmün üstüne taş yağdıran mazlum çocukların yüreğine de yağdır sevgi yağmurunu sağnak sağnak. Yalnızca inancını yaşamak, başörtüsüyle varolmak istediği için yok edilmeye çalışılan bu çağın Zeyneplerinin yüreğine de sevgi yağmuru olup yağ ey nebi! Yağ ki; Bu sevgi yağmurları onlara direnme gücü versin. Bütün bunlardan sonra yine bana gel Efendim! Şu günahkar kalbime, Sevgine muhtaç, Aşkına susamış yüreğime gir ya Muhammed! Ay’ı böldüğün gibi yüreğimi de aşkınla ikiye böl! Bir tarafında EN BÜYÜK SEVGİLİ kurulsun en zirveye, Bir tarafında sen kur tahtını! İbrahim’in baltasını al eline ve kır yüreğimdeki bütün putları. Musa’nın asasını getir ve vur gönlüme, Böl yürek denizimi ikiye, Ve EN BÜYÜK SEVGİLİ’nin sevgisiyle senin sevgin, El ele geçsin yüreğimin zirvesine giden yoldan, Ve sonra kapansın yürek denizim, Firavunî sevgiler boğulsun îmân denizlerimin dalgalarında. Yüreğime gel ya Muhammed! Yüreğim seni beklemekte.. Bu yaralı yürek; sanki hicretinden önceki Medine!. Gel ya Muhammed! Gel ve iman devletini kur yüreğimde... Yüreğime gel ya Muhammed! Misafirlerin en azizi, en güzeli! Misafirlerin gülü, Güllerin kendisinden güzellik ve ilham aldığı gül yüzlü, gül yürekli Nebi! Gel ve gülle donat kalbimi!. Gel de nurunla dolsun yüreğim! Gel de, sevginle kansın yüreğim! Gel de, aşkınla yansın yüreğim! Sensiz garibim, Sensiz biçare, Sensiz avareyim. Sensiz ana-babasını kaybetmiş gözü yaşlı, kalbi yaralı bir yetimim ey Nebi! Gel ve sevindir beni, okşa saçlarımı, al gönlümü. Tut ki erken yitirdiğin Kasım’ınım, Doyamadığın Abdullah’ınım, Şefkatinle sar beni, Muhabbetinle kuşat beni ey Nebi... Ve Ümmetin boynu bükük, ümmetin diz çökmüş yüreğimde. Haydi, yüreğime gel ey Nebi! Cebrail’le, Burak’la gel! Ve imanı yaralanmış, İzzeti paralanmış, Namusu ayaklar altına alınmış, Her cephede yenik düşmüş ümmetinin yüreğini sevgi yağmurunla yıka Ve çıkar miraca! Yüreğime gel ya Muhammed! Yüreğime gel ey Nebi! Hasretin yüreğimde bir kor gibi, Gel artık, gel artık ey Sevgili!... Gönlümün Sultanı! “Sevdiklerinize sevginizi söyleyin” buyuruyorsun. İşte söylüyorum, İşte sevdiklerime sevgimi haykırıyorum; Ey Allah’ım! ey sevgililer sevgilisi! ey en büyük sevgili! seni seviyorum! seni seviyorum Allah’ım, seni seviyorum! ey nebi! ey sevgili! ya Muhammed Mustafa! seni seviyorum!.. seni seviyorum!..
Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap