Adnan Aydın - GÖÇMEN KUŞLAR

Gönderen Konu: Adnan Aydın - GÖÇMEN KUŞLAR  (Okunma sayısı 2107 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sözlerin Dili

• Acemi Üye
  • **
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 190 kez
  • Rep Puanı: 2
Adnan Aydın - GÖÇMEN KUŞLAR
« : 25 Temmuz 2010, 12:49:17 »

Tefsir Dersleri ve Hilal Tv Programları ile tanıdığımız nevi şahsına münhasır bir kıymetli alimimiz Mustafa İslamoğlu... Akabe Vakfı'nda Esmaül Hüsna sohbetlerine devam ediyor.

"Hocam hiç yorulmuyor musunuz?" diye soranlara "Ben Koşmazsam Siz Yürümezsiniz" cevabını veren İslamoğlu Hoca'nın bir de edebi yönü var. Mustafa İslamoğlu, aynı zamanda bir alim olan babasının ifadesiyle "kendisini çok iyi yetiştirmiş iyi bir şair..."

Şimdiye kadar; Erdoğan Akın, Ömer Karaoğlu, Grup Genç, İbrahim Sadri, Selçuk Küpçük, Kardeşlik Çağrısı, Bestami Korkmaz gibi şiir ve ezgi sevdalısı ağabeyler ve gruplarımızın İslamoğlu şiirlerinin bestelerine bu sıralar yeni bir albüm eklendi:

ADNAN AYDIN / GÖÇMEN KUŞLAR

"Düşünce dünyamın oluşmasında on beş yıllık emeği olan, albümdeki 7 şiirin sahibi, şiirlerini bestelemem için sadece şiirlerini değil, şiirlerini besteleyecek aşkı da veren her zaman saygı ve dua ile andığım hocam Mustafa İslamoğlu'na teşekkür ediyorum..." Adnan AYDIN

Albümdeki Şiirler

BENDE KALSIN (Olgunlaştıran şeylerin acı olduğunu anlatan bir şiir)

GÖÇMEN KUŞLAR (Şairin Sevdiği Bir Arkadaşına Hapisten yazdığı şiir)

NERDESİN (Şairin, her hafta sonu hapiste ziyaretine gelen ama bir haftasonu oğlunun rahatsızlığıyla gelemeyen eşine yazdığı şiir)

TAKDİM (Efendimize)

İFK GAZELİ /ANNE (Hz. Aişe'ye Atılan İftira Üzerine)

NUVEYBA (Selahaddin Eyyubi'nin Kudüs'ü Fethederken Konuşlandığı Liman)

YASİN (Peygamberimize)

İfk Gazeli - Takdim - Nuveyba ile destek, yorum ve öneriler için
ADNAN AYDIN

Prodüktörlüğünü Adem Tuzcu'nun Yaptığı Göçmen Kuşlar Albümü Adım Prodüksiyon'dan Çıktı... Temin etmek için: Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap

Adım Prodüksiyon etiketiyle piyasaya çıkan, eserlerin tümünün Mustafa İslamoğlu şiir seçkilerinden oluştuğu , besteleri ve vokalleri Adnan Aydın 'na ait olan Göçmen Kuşlar adlı albüm dinleyenlerin beğenisine sunuldu....

Prodüktörlüğünün Adım prodüksiyon, aranjörlüğünün de Adem Tuzcu ve Mustafa Doğan tarafından yapıldığı albüm

Yasin
Nuveyba
İfk Gazeli
Takdim
Nerdesin
Göçmen Kuşlar
Bende Kalsın

eserlerinden oluşmaktadır.

Albüm müzikal ve vokal olarak zihinlere , yüreklere ve hayata dair notlar düşecek bir çalışma.

Bu çalışmayı Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap adresinden temin edebilirsiniz...

Bu mesaj icin tesekkur eden uyeler: İLAHİ AJANS

KurbanAmca

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 19219 kez
  • Rep Puanı: 275
  • Kütahya'nın Pınarları
    • www.ilahi-ezgi.com
Ynt: Adnan Aydın - GÖÇMEN KUŞLAR
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2010, 10:06:14 »
Paylaşım için teşekkürler. Devamını bekleriz.  ;)
Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap