bu albümü sitede bulamadım

Gönderen Konu: bu albümü sitede bulamadım  (Okunma sayısı 1418 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

enes

• Kahraman Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 172 kez
  • Rep Puanı: 4
« : 20 Ekim 2011, 00:09:46 »
Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap

Bu mesaj icin tesekkur eden uyeler: sofuoglu

Mehmedim

• Administrator
  • *
  • Etkinlik:
    0.4%
  • Tesekkur Edildi: 310655 kez
  • Rep Puanı: 583
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2011, 00:33:53 »

konu açmadan iki defa daha bakınız boş yere konu açmayınız albüm sitede mevcuttur  kapakta orjinal kapagıdır tttnettekilerle karıştırmayınız çogu uydurma kapak tasarlanmıştır..Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap
« Son Düzenleme: 20 Ekim 2011, 00:35:54 Gönderen: susuz.yürek »

hasbihal_men

• hasbihal_men
  • Vip Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 9788 kez
  • Rep Puanı: 94
  • Musikişinas
    • Mustafa Atik
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2011, 01:24:50 »
susuz.yüreğe kesinlikle katılıyorum. ttnet bile işi çığrından çıkardı. bence durum şöyledir.ttnet yetkilileri prodüksiyon firmalarıyla albüm başı belli bir ücret karşılığında anlaşmıştır.firmalar eserleri çeviriyorlar,yanına da albüm kapağını ekleyip yetkillere ulaştırıyorlar.onlar da siteye aynen ekliyorlar.firmalar eski albümlerin kapaklarına ulaşamadıklarından kendilerini de kandırarak kapak tasarımına girişiyorlar.:)o eski albümleri kendilerinden isteseniz bulamazlar.belki de bizlerden indirerek arşivlerine yerleştirmişlerdir:) sonrada yetkililere göndermişlerdir.
BİLGİLER PAYLAŞILDIKÇA ANLAM KAZANIR

Mehmedim

• Administrator
  • *
  • Etkinlik:
    0.4%
  • Tesekkur Edildi: 310655 kez
  • Rep Puanı: 583
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2011, 06:43:52 »
Hasbihal men kardeşe açıklamalarından dolayı teşekkürler..tt netin birde eserleri yanlış verdiklerine bir çok albümde şahidim isimlerini birbiriyle takas edip hep yanlış veriyorlar hatta inceleme yapmadan veriyorlar misal Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap albüm  mustafa aslantürk yalan dünya  yok böle bir albüm içinden çıkan eserlere bak feyzullah koç eserleri :)
bir sitede benden önce incelemeden vermiş vatandaşın biri bende eserlerin hangisi dogru oldugunu bulana kadar inanın 10 dk uğraştım ve dogru olanını verdim yukarıdaki arkadaşın verdigi eserlerle isimler uyuşmuyor diyede belirttim ..arkadaş teşekkür edeceğine bi küfür etmediği kaldı bu işten anlamayanları vede para hırsı bürümüş insanları kınıyorum ve o gibi kişileri Allaha Havale ediyorum.selam ve dua ile