Sürgün - Celaleddin Ada

Gönderen Konu: Sürgün - Celaleddin Ada  (Okunma sayısı 1405 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

muvahhidim

• Kahraman Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 1146 kez
  • Rep Puanı: 43
Sürgün - Celaleddin Ada
« : 14 Şubat 2012, 03:44:06 »
                                                                               SÜRGÜN
  Ben bir sana âşık sana vurgunum                   Vallahi ben yetim kalmış gibiyim
  Kalmadı mecalim inan yorgunum                    Ayaktayım amma ölmüş gibiyim
  Bitsin artık benim dünya sürgünüm                 Dut yemiş bülbülüm susmuş gibiyim
Al beni yanına ya Rasulallah                        Al beni yanına ya Rasulallah
 Bas beni bağrına ya Habiballah                     Bas beni bağrına ya Habiballah

Bitsin artık benim dünya sürgünüm                 Dut yemiş bülbülüm susmuş gibiyim
  Al beni yanına ya Rasulallah                        Al beni yanına ya Rasulallah
Bas beni bağrına ya Habiballah                     Bas beni bağrına ya Habiballah
                                                                                                      ŞİİR
  Dizlerim tutmuyor gözlerim fersiz                Vallahi istemem yalan dünyayı
  Lal olmuş dillerim lehçem yetersiz                Al beni yanına ya Rasulallah
  Geçmiyor bir günüm bir anım sensiz              Bitsin artık, Bitsin benim dünya sürgünüm                 
Al beni yanına ya Rasulallah                      Al beni yanına ya Rasulallah
Bas beni bağrına ya Habiballah                  Bas beni bağrına ya Habiballah                     

Geçmiyor bir günüm bir anım sensiz
Al beni yanına ya Rasulallah
Bas beni bağrına ya Habiballah

Bu mesaj icin tesekkur eden uyeler: 55li, İLAHİ AJANS

KurbanAmca

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 19219 kez
  • Rep Puanı: 275
  • Kütahya'nın Pınarları
    • www.ilahi-ezgi.com
Ynt: Sürgün - Celaleddin Ada
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2012, 21:37:06 »
Paylaşım için teşekkürler kurban. Allah razı olsun..
Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap