Ali Musluk - Kabul Eyle

Gönderen Konu: Ali Musluk - Kabul Eyle  (Okunma sayısı 2464 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

islamhakyolu

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 5980 kez
  • Rep Puanı: 52
Ali Musluk - Kabul Eyle
« : 25 Haziran 2012, 09:04:11 »
Ali Musluk (15 / 82:45)
------------------------
 Ali Musluk - Dinle Kardeşim   ( 05:06 )
 Ali Musluk - Gururlanma Deli Gönül   ( 03:40 )
 Ali Musluk - Hasretinle Yanıyorum   ( 05:42 )
 Ali Musluk - Kabul Eyle   ( 04:54 )
 Ali Musluk - Medet Eyle   ( 03:53 )
 Ali Musluk - Neyine Güveneyim Dünya   ( 05:07 )
 Ali Musluk - Niye Geldin   ( 08:14 )
 Ali Musluk - Nurlar Yağar   ( 07:37 )
 Ali Musluk - Oku Kuran Oku   ( 05:10 )
 Ali Musluk - Onu Gördük   ( 03:43 )
 Ali Musluk - Resulün Hasreti   ( 07:38 )
 Ali Musluk - Selam Olsun Selam   ( 05:24 )
 Ali Musluk - Uyan Kardeşim Uyan   ( 04:49 )
 Ali Musluk - Ümmet Eyle   ( 06:13 )
 Ali Musluk - Yalan Dünya   ( 05:30 )
Bu icerigi gorebilmeniz icin yapmaniz gerekenler:
  • içeriği görmek için tesekkur butonuna tiklamaniz gerekir (Mesajin sag kosesinde)

muvahhidim

• Kahraman Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 1146 kez
  • Rep Puanı: 43
Ynt: Ali Musluk - Kabul Eyle
« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2012, 19:15:08 »
Paylaşım için Allah (c.c) razı olsun..

Bu mesaj icin tesekkur eden uyeler: sofuoglu

hafize05

• Yeni Üye
  • *
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 9 kez
  • Rep Puanı: 0
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2012, 23:41:13 »
lütfen albümü tekrar paylaşın şimdiden teşekkürler..

Bu mesaj icin tesekkur eden uyeler: sofuoglu, sihirmedya

Mehmedim

• Administrator
  • *
  • Etkinlik:
    0.4%
  • Tesekkur Edildi: 310591 kez
  • Rep Puanı: 583
« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2012, 00:20:55 »
güncellendi
Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap

ilahiezgi

• Kahraman Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 1481 kez
  • Rep Puanı: 0
« Yanıtla #4 : 13 Şubat 2013, 16:47:28 »
Allah razı olsun.

Mehmedim

• Administrator
  • *
  • Etkinlik:
    0.4%
  • Tesekkur Edildi: 310591 kez
  • Rep Puanı: 583
« Yanıtla #5 : 29 Ekim 2014, 11:58:10 »
güncellenmiştir

diamon63

• Emektar Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 194 kez
  • Rep Puanı: 6
« Yanıtla #6 : 26 Kasım 2014, 20:20:10 »
Paylaşım İçin Teşekkürler.
Ellerinize ve  Emeklerinize Sağlık

menomenli

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    0.6%
  • Tesekkur Edildi: 540 kez
  • Rep Puanı: 150
« Yanıtla #7 : 09 Temmuz 2016, 07:44:20 »
Allah razı olsun

mmmutlu93

• Super Moderator
  • *
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 23986 kez
  • Rep Puanı: 49
« Yanıtla #8 : 12 Eylül 2017, 00:36:22 »
razı olsun.
Gizli linklerin nasıl açılacağını öğrenmek için Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap

hak aşığı

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    3.4%
  • Tesekkur Edildi: 3661 kez
  • Rep Puanı: 85
« Yanıtla #9 : 17 Mayıs 2018, 04:23:41 »
Teşekkür ederim Allah razı olsun

kardelen01

• Emektar Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 2300 kez
  • Rep Puanı: 54
« Yanıtla #10 : 17 Mayıs 2018, 08:45:24 »
ALLAH (C.C) Razı Olsun kardeşim.
Paylaşım İçin Teşekkürler
Ellerinize ve  Emeklerinize Sağlık

cennet vadisi

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 512 kez
  • Rep Puanı: 17
« Yanıtla #11 : 17 Mayıs 2018, 18:26:46 »

ALLAH Razi Olsun Paylasim Için Tesekkür Ederim

mehmet ali

• Kıdemli Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 607 kez
  • Rep Puanı: 5
« Yanıtla #12 : 18 Mayıs 2018, 01:59:41 »
Allah razı olsun

hasanyöndem

• Super Moderator
  • *
  • Etkinlik:
    1.8%
  • Tesekkur Edildi: 1525 kez
  • Rep Puanı: 151
« Yanıtla #13 : 22 Ocak 2019, 23:31:13 »

Sessizlik; söyleyecek sözü olmayanın değil, boş lafta gözü olmayanın işidir

erten86

• Emektar Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 239 kez
  • Rep Puanı: 1
« Yanıtla #14 : 02 Mart 2019, 22:13:34 »
Allah (C.c.) Tüm Müslümanlardan Razı Olsun İnşaallah...

43Kütahya

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    2%
  • Tesekkur Edildi: 615 kez
  • Rep Puanı: 56
« Yanıtla #15 : 04 Şubat 2021, 08:02:34 »
Allah razı olsun

hakansen967

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    4.6%
  • Tesekkur Edildi: 861 kez
  • Rep Puanı: 574
    • ilahisözleri.net
« Yanıtla #16 : 01 Aralık 2022, 19:00:09 »
DİNLE KARDEŞİM
Dinle gel kardeşim beni fanidir bu dünya fani nerde Karun nerde hani bir gün biz de öleceğiz
İki kapılı bir handır dönüp giden bir devrandır sanma baki bir mekandır bir gün biz de öleceğiz
Sakın güvenme malına hem şanına makamına hepsi bir gün elden alına bir gün biz de öleceğiz
İki kapılı bir handır dönüp giden bir devrandır sanma baki bir mekandır bir gün biz de öleceğiz
Benim benim dediklerin haram helal yediklerin sana kalır verdiklerin bir gün biz de öleceğiz
Hep tanıdık bildiklerin bacı kardeş sevdiklerin çok kuvvetli dediklerin bir gün biz de öleceğiz
Sakın aldanma dünyaya hepsi fani hepsi rüya hazırla kendini ukbaya bir gün biz de öleceğiz

GURURLANMA DELİ GÖNÜL
Gururlanma deli gönül bir gün bitecek bu ömür her anını soracaklar sanma unuturlar o gün
Gafil olma gel kardeşim imanın olsun yoldaşın sakın aldanma nefsine ne dost kalır ne kardeşin
Elbiseni soyacaklar teneşire koyacaklar soğuk sıcak yuyacaklar sanma unuturlar o gün
Gafil olma gel kardeşim imanın olsun yoldaşın sakın aldanma nefsine ne dost kalır ne kardeşin
Kefenlere koyacaklar ne haldesin soracaklar namazını kılacaklar sanma unuturlar o gün
Mezarını kazacaklar kabir eve koyacaklar suallaeri soracaklar sanma unuturlar o gün

HASRETİNLE YANIYORUM
Hasretinle yanıyorum yanıp yanıp ağlıyorum ne olur çağır Efendim davetini bekliyorum
Bekliyorum bekliyorum davetini bekliyorum her zamanın gidişinde dertlere dert ekliyorum
Kalbimde imanım ile sırtımda ihramım ile dilimde Kur'an'ım ile davetini bekliyorum
Bekliyorum bekliyorum davetini bekliyorum her zamanın gidişinde dertlere dert ekliyorum
Çağırmazsan gelemem ki engelleri delemem ki gözyaşımı silemem ki davetini bekliyorum
Ne olur çağır Efendim yandım kül oldum tükendim hasretine dayanamam davetini bekliyorum

KABUL EYLE
İnsan olarak yarattın türlü nimetle donattın şükrünü bilmedim yattım ne yüzle gelirim Rabbim
Kabul eyle kabul eyle Cennetine kabul eyle başka kime yalvarayım Cennetine kabul eyle
Akıl verdin göz verdin bahar verdin yaz verdin yalvaracak söz verdin ne yüzle gelirim Rabbim
Kabul eyle kabul eyle Cennetine kabul eyle başka kime yalvarayım Cennetine kabul eyle
Ceset verdin ruh verdin âdem verdin Nuh verdin Davud verdin Lut verdin ne yüzle gelirim Rabbim
Musa'ya on emir verdin Muhammed'ül Emin verdin Cennetinde yer verdin ne yüzle gelirim Rabbim
Günahım çok yüzüm kara elimle düştüm bu dara git kendine medet ara dersen ne ederim Rabbim

MEDET EYLE
Ben günahkar bir kulum ne olacak benim halim dayanacak yok mecalim medet eyle sen Efendim
Perişanım ben Efendim imdadıma gel Efendim gidecek başka kapım yok medet eyle sen Efendim
Kulluğumu bilemedim şeytanımı yenemedim Hak rızasına eremedim medet eyle sen Efendim
Perişanım ben Efendim imdadıma gel Efendim gidecek başka kapım yok medet eyle sen Efendim
Senelerim boşa geçti saçlarıma aklar düştü ecel geldi başa düştü medet eyle sen Efendim
Huzuruna fermanım yok dertlerime dermanım yok kulluğuna zamanım yok medet eyle sen Efendim
Boşa geçen yıllarımın hesabını veremem ki perişan oldu hallerim medet eyle sen Efendim

NEYİNE GÜVENEYİM DÜNYA
Hey gidi yalan dünya her şeyin başka bir rüya türlü şeyle kandırırsın neyine güveneyim dünya
Kimi yiyor doya doya kimi muhtaç bir lokmaya ne ar kalmış ne de haya neyine güveneyim dünya
İnsanların bir hoş olmuş mideleri haram dolmuş kimi sarhoş kimi berduş neyine güveneyim dünya
Kimi yiyor doya doya kimi muhtaç bir lokmaya ne ar kalmış ne de haya neyine güveneyim dünya
Güçlü kimse haklı olmuş hak ve hukuk tarih olmuş sokakların şaki dolmuş neyine güveneyim dünya
Bir gün her şey gerçek olur haklı haksız ayırt olur herkes yaptığını bulur neyine güveneyim dünya
Pişmanlıklar fayda vermez hâkimleri rüşvet yemez zengin fakir ağa demez hak yerini bulur o gün

NİYE GELDİN
Düşündün mü sen kardeşim niye geldin bu dünyaya yiyip içip yatmaya mı niye geldin bu dünyaya
Yaratıldık kulluk için rızasını almak için Cennetine girmek için nasip eyle bize ya Rab
Kalk sabahın seherinden tövbe eyle ta derinden kurtuluş yok kaderinden niye geldin bu dünyaya
Yaratıldık kulluk için rızasını almak için Cennetine girmek için nasip eyle bize ya Rab
Kıyamda el bağlamazsın günahın çok ağlamazsın kitabın var tanımazsın niye geldin bu dünyaya
Bir gün elbet öleceksin hesap kitap vereceksin ah ne yaptım diyeceksin niye geldin bu dünyaya
Ne hüznün var ne de keder sanma her şey böyle gider yeter artık tövbeye gel niye geldin bu dünyaya
Gel Allaha yalvar biraz abdestini al kıl namaz el aç Allaha et niyaz niye geldin bu dünyaya
Ne din tanırsın ne diyanet işin gücün hep hıyanet bir gün kopacak kıyamet niye geldin bu dünyaya

NURLAR YAĞAR
Seher vakti olduğunda uykuları kovduğunda secdeye baş koyduğunda nurlar yağar gönlümüze
Dağlar ile taşlar ile gözlerdeki yaşlar ile seher vakti kuşlar ile zikr-i Hakka başlayalım
Seher vakti öter kuşlar mü'minler zikire başlar gözlerimden akan yaşlar nurlar yağar gönlümüze
Dağlar ile taşlar ile gözlerdeki yaşlar ile seher vakti kuşlar ile zikr-i Hakka başlayalım
Rahmet kapısını açar mü'minler gönlünü açar münafıklar ondan kaçar nurlar yağar gönlümüze
Tüm mahlukat onu anar âşık olan ona yanar susayanlar suya kanar nurlar yağar gönlümüze
Gaflet uykusundan uyan felah bulur Hakka uyan pişman olur uyanmayan nurlar yağar gönlümüze
Gelin kardeş zikredelim nefsimize hükmedelim Rabbimize şükredelim nurlar yağar gönlümüze

OKU KUR’AN OKU
Bir yüce kitaptır Kur'an oku kardeş oku her an saygı hürmet eyleyelim Allah kelamıdır Kur'an
Cebrail ile indirdi oku ya Rasulüm dedi ümmetini bildir dedi Allah kelamıdır Kur'an
Rabbim gönderdi diyerek manasın düşünerek bilerek hem de severek gelin Kur'an okuyalım
Muhammed'e indirildi insanlara bildirildi ruhlara şifadır dedi Allah kelamıdır Kur'an
İnananlar felah buldu inanmayanlar mahvoldu gönüller nur ile doldu Allah kelamıdır Kur'an
Rabbim gönderdi diyerek manasın düşünerek bilerek hem de severek gelin Kur'an okuyalım
Kitapların anasıdır her dertlerin devasıdır âşıkların sevdasıdır Allah kelamıdır Kur'an
Her harfine sevap vardır arayana cevap vardır okuyana Cennet vardır Allah kelamıdır Kur'an
Mü'minlerin baş tacıdır dertlilerin ilacıdır hem tatlıdır hem acıdır Allah kelamıdır Kur'an
Gelin kardeş okuyalım okuyup da ağlayalım gönlümüzü bağlayalım Allah kelamıdır Kur'an

ONU GÖRDÜK
Beni iyi dinle dostum bir iki kelamdır kastım şu dünyaya gözüm açtım onu gördüm her noktada
Bizi en şerefli kıldın Muhammed'e ümmet kıldın Firdevs'ine varis kıldın seni gördüm her lutfunda
Şu âlemin oluşunda derya olup doluşunda nefes alıp verişinde onu gördüm her nefeste
Bizi en şerefli kıldın Muhammed'e ümmet kıldın Firdevs'ine varis kıldın seni gördüm her lutfunda
Sema kubbe oluşunda bulutlarla doluşunda yağmur olup yağışında onu gördüm her damla
Her mahlukun doğuşunda türlü türlü oluşunda hep rızkını buluşunda onu gördüm her zerrede

RESULÜN HASRETİ
Resulün hasreti yaktı kül etti yakılıp yıkılmış virane oldum
Ey Resul şimdi ben senden uzakta aklını yitirmiş divane oldum
Kalksın engeller de sana geleyim mübarek Ravzana yüzüm süreyim
Gül cemalin bir kez olsun göreyim Resulün hasreti yaktı kül etti
Gelmek istedim de yollar kapandı yüreğime kızgın hançer saplandı
Dertlerim bir idi bine katlandı Resulün hasreti yaktı kül etti
Sabır sabır diye isyan etmedim bir gün çağırırsın diye bekledim
Dertlerin üstüne dertler ekledim Resulün hasreti yaktı kül etti
Daha bekleyecek sabrım kalmadı gözümde akacak yaşım kalmadı
Uykumda görecek düşüm kalmadı Resulün hasreti yaktı kül etti
Rabbim engelleri kaldır aradan ister hava olsun ister karadan
İsteyen kuluna verir yaradan Resulün hasreti yaktı kül etti

SELAM OLSUN SELAM
Hakkın Habibi olan Nebilere imam olan makamı Mahmud'u olan ol Resule selam olsun
Selam olsun selam olsun ol Resule selam olsun Hakkın Habibi olan ol Resule selam olsun
Resulün sadık dostları oturacak yok postları Hayber Bedir'in aslanı bizden size selam olsun
Selam olsun selam olsun bizden size selam olsun Resulün sadık dostları bizden size selam olsun
Hak yolunu seçenler evlat ıyalden geçenler şehadet şerbet içenler bizden size selam olsun
Selam olsun selam olsun bizden size selam olsun şehadet şerbeti içenler bizden size selam olsun
Resulün varisi olan bin bir hadisi duyan tüm insanları duyuran bizden size/imamlara selam olsun
Selam olsun selam olsun bizden size selam olsun Resulün varisi olan bizden size selam olsun
Tacı tahtından vazgeçen Hak rızasını seçen nice çileler çeken sultanlara selam olsun
Selam olsun selam olsun sultanlara selam olsun tacı tahtından vazgeçen sultanlara selam olsun
Resulün methini alan kıtalara nam salan fethe damgasını vuran şehitlere selam olsun
Selam olsun selam olsun şehitlere selam olsun fethe damgasını vuran Fatih'lere selam olsun

UYAN KARDEŞİM UYAN
Misafiriz şu dünyada bağlanacak neyi var ki ne kadar yaşarsan yaşa alınacak nesi var ki
Uyan be kardeşim uyan mahzun olmaz Allah diyen ne malına ne mülküne yalnız yaradana güven
Kimler vardı ne oldular kara toprağa doldular ettiklerini buldular bağlanacak neyi var ki
Uyan be kardeşim uyan mahzun olmaz Allah diyen ne malına ne mülküne yalnız yaradana güven
Ne ağasın ne paşasın nefsin elinde maşasın malın mülkün hepsi yalan bağlanacak neyin var ki
Bir gün sen de öleceksin hesabını vereceksin ne olduğunu göreceksin bağlanacak neyin var ki
Münker Nekir geliyorlar Rabbin kimdir soruyorlar eğer cevap veremezsen hepsi birden vuruyorlar

ÜMMET EYLE
Arzuhalim sana ya Rab ümmet eyle Muhammed'e sonra halim olur harap ümmet eyle Muhammed'e
Dünyada seviştir bizi ukbada biliştir bizi Cennette buluştur bizi ümmet eyle Muhammed'e
İsmini koydun Muhammed cümle âlemlere rahmet lutfeyle bize merhamet ümmet eyle Muhammede
Dünyada seviştir bizi ukbada biliştir bizi Cennette buluştur bizi ümmet eyle Muhammed'e
Habibim dedin de sevdin makam-ı Mahmud'u verdin son Peygamberimsin dedin ümmet eyle Muhammed'e
Adını adınla yazdın Arşın üzerine dizdin tüm nebilere sevdirdin ümmet eyle Muhammed'e

YALAN DÜNYA
Gafil olma insanoğlu bir gün olur uyanırsın boşa geçirme ömrünü ahlar içinde kalırsın
Yalan dünyadır bu yalan malın mülkün olur talan eğer hayra verdi isen ancak/yalnız odur sana kalan
Şeytana dost oldu isen menhiyatla doldu isen imanını kovdu isen ahlar içinde kalırsın
Yalan dünyadır bu yalan malın mülkün olur talan eğer hayra verdi isen ancak/yalnız odur sana kalan
Hakka tabi olmaz isen nurlar ile dolmaz isen namazını kılmaz isen ahlar içinde kalırsın
Fakir yoksul bilmez isen gözyaşını silmez isen kadir kıymet bilmez isen ahlar içinde kalırsın
Uyan be kardeşim uyan ne söylersen vardır duyan hakka hukuka uymazsan ahlar içinde kalırsın

andrewmemut

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    0.4%
  • Tesekkur Edildi: 248 kez
  • Rep Puanı: 6
« Yanıtla #17 : 19 Temmuz 2023, 01:23:01 »
ALLAH Razı Olsun Ellerinize ve  Emeklerinize Sağlık çok Teşekkür ederim