بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم Bismillahirrahmanirrahim

Gönderen Konu: بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم Bismillahirrahmanirrahim  (Okunma sayısı 2705 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bahira

• Yeni Üye
  • *
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 204 kez
  • Rep Puanı: 1
  • TASAVVUF ADAMI AŞIK EDER
Bismillahirrahmanirrahim

Hamd Alemlerin RABBİ olan ALLAH'adır
Salat ve Selam O'nun Gül Peygamberi HATEMÜL ENBİYASINADIR

YA RASULALLAH !!!Sözlerime nasıl ve nerden başlayacağımı bilemiyorum ama inan ki sen gönlüme taht kurmuşsun Aşkını gönlüme sığdıramıyorum seni kelimelere nasıl dökebilirim YA NEBİALLAH
gönlümüz aşkın ile hun oldu yetiş..Gönlümüze ya RASUL hazan çökmeden senden gayrısına yanmadan yetiş
EY HABİBİM

RABBİN seni arşta kendi adının sağına yazdığı gibi sen EMİNEL MUSTAFASIN MUHAMMEDSİN MAHMUDSUN EY RESULUM göklerde ismin AHMED yer yüzünde MUHAMMEDSİN

EY NEBİ EY NEBİÜZZİŞAN EY kalpleri aşkınla yerinden oynatan
Ammarların Ömerlerin Mushabların olmaya aday olan biz gençlerin sesini duyarmısın bilmem ama biz Seni 1400 sene öncesine gitmiş kadar seviyoruz görmedik bilmedik seni ama aşkın var EY ALLAHIN HABİBİ !!!yakıyor gönlümüzü aşkınla sarhoş olmuşuz....
Ayıktırmasın bir an bile RABBİM

SEN alemlere RAHMETSİN efendim alem senin nurunla dolu sen olmadan bu dünyayı kimler neylesin ...
bağrımız yanar efendim
sensizlik hasreti kor,gecelerde karanlık YA RESUL tahammülümüz kalmadı yetiş EY NEBİ bırakma EY NEBİ gel gel EFENDİM rüyamızdada olsa gel RESULuM

Çölde seni özleyen bir deli olsakta yinede sensiz bu dünyada sahraları unutup Kerbelaları unutup içiyoruz aşkın şarabını yudum yudum
Derdimiz çoktur EY GÖNLÜMÜN GÜLÜ GÖNÜL PADİŞAHIM
uykusuz gecelerde yazdım seni bekledim RESULÜM gelir diye ama RESULÜM anladımki seni layıkıyla sevemiyoruz sevgimizde riyamı vardır nedir ki SULTANIM gel EY RASUL bir gece rüyamıza

YA RABB YA HAYYUM YA KAYYUM SAMED HABİBİN hürmetine onun gül yüzü hürmetine misk kokan teni hürmetine YARABBİ affeyle körleşmiş kalplarimizi,temize çıkar yakma bizi O nun hasretiyle YARABBİ !!!
Senin sevdiğini bizde severiz HABİBİNDİR O cana can derde derman EFENDİM ruhumuzu aşkınla kavur yansın bu pervasız gönül

Didarına aşığız NEBİLER NEBİSİ EY RASUL **** aşkınla kementi tak boynumuza sür bizi kendi izinden efendim ,ahlakınla bizleri ahlaklandır efendim,aşkını kelimelere dökemesemde hicranın leblerim yandı kavruldu efendim, bağrımızı yanık bırakma efendim, gel ey RESUL aşkınla bu bedeni yak SULTANIM

SULTANIMIZ dedik gönlümüzü verdik ,gönül güllerimizi sana sunuyoruz efendim güller seni zikreder efendim
EY TABİB
Çünkü gülsün sen...Güllerde seni görebiliyoruz efendim

Sen Halifesin Halifeler Halifesisin EY RASULUM HABİBSİN TABİBSİN
Doğar doğmaz " ümmetim ümmetim"diye bağıransın EY RASUL mahşerde gözünün nuru olan Fatıma'nı bile biz
ümmetin için fedake dedin EY RASUL ...bu nasıl bir aşk ki ümmetini bu kadar seviyorsun
ama ya biz bizler! neden sevemiyoruz seni EY RESULUM neden!!! neden!!! EY HATEMÜL ENBİYA vefasızlık almış başını gidiyor SULTANIM

EY RESULÜM çiçek bahçesinden geçtiğinde,heni çiçekler bir an dile gelip ''EY ALLAHIM keşke bizim kokumuzda MUHAMMEDİN kokusu gibi olsaydı''derlerdi ya
Hani yılan vardı sana aşık, sana aşkından yanan,seni andıkça anan, YA RASUL biz insanız ,mahluk olan bizler neden bir yılan gibi aşık olamıyoruz Sana YA RESUL

YA RASUL hani kütüğün vardı Senin:bi hurma kütüğü ,kütük aşkından nasıl yanardı .Sen birgün oturmazsan o kütüğe,o kütük hüngür hüngür ağlardı EFENDİM

Ya bizler bu gurbet ellerdebir kütük kadar olamadık EFENDİM boğuluyorum EFENDİM vuslat çeker oldum hasretinle YA RASUL

Özlemin katlandıkça katlandı. EY RASUL sığmıyor,sığmıyor kalbimize,gönlümüze dolup taştı EFENDİM...
SULTANIM sahaben ''FEDAKE FEDAKE YA RASULALLAH'' diyorlardı biz neden diyemiyoruz EFENDİM neden EY HABİBİM canlar canı nurdan SEVGİLİMİZ

Garip olan gönlümüze gel,sahiplen EFENDİM !!gel artık buluş bizimle . Seni görmeden sevdik inandık YA RASUL. O Ashab ki seni bir an görmeden duramazdı. Ya bizler ey güzeller güzeli...
Biz bu hasretimizle ne yapalım,nereye gidelim, senden güzeli yok SULTANIM sen Alemlere RAHMETSİN EFENDİM SEN MUHAMMEDSİN EFENDİM MAKAMINDIR MAHMUD EFENDİM

YARAB O'nu anmadan bir gün bile geçirtme şu fani aleme.Bizi O'nunla haşret
YA RABBİ O'nunla içli dışlı kıl .. YA RABB AHHH EFENDİM AHHH
ahımıza ses ver EFENDİM .. Salat ve selamlarımıza karşılık ver EFENDİM yak bizi güzelliğinleYA RASULALLAH özledik seni gel gel gelde gönlümüze YA HABİB  özledik seni

ALLAHIN vahiy meleği CEBRAİL HAYYY YARABBBB bir melek CEBRAİL seni görmeden duramazdı EFENDİM. Sensiz yapamazdı, sensiz olamazdı
Birgün ALLAHTAN CEBRAİL aleyhisselam 70 kere izin istedi seni görmek için EY HABİB 

Ya biz SULTANIM kaç kere seni görmek için andık. Seni salat ve selamlarınla ,kaç kere çağırdık yüreğimize
AHH EFENDİM sevdalıyız sana seviyoruz seni.Bir kercik yüzünü görmeye ölürüz EFENDİM....
Gel EY ALLAHIN HABİBİ gel sahaben senin zülüflerine aşıktı ,bir telini yalvararak isterdi.Ya bizler EFENDİM.... AHHHHH

ESSALATU VESSALAMU ALEYKE YA RESULALLAH
EY EFENDİM aydınlat içimizi.... EY CAN GÜNEŞİ anladım ki gerçek sevda RABBBİMİN aşkı ve senin aşkınla yanmakmış,yanıpta suzuz kalıp çöllerde seni aramakmış YA RASUL

YA RASUL SEN BENİM GÜLÜMSÜN...EY GÜL YÜZLÜ NEBİ tut ellerimizden nefsimize bırakma,sana verilen hayırları bizlerde istiyoruz aşkınla EFENDİM....
ALLAHUMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ ECMAİN

YA RAB bir kere de olsa rüyamıza gönlümüze koy O'nun aşkını
Cemalini gören gözler neylesin bu dünyayı,EY EFENDİLER EFENDİSİ CAN SULTANIM GÖNÜL MİHMANIM…..

BU GÖZLER SENİ ARAR ŞU FANİDE
BU DİLLER SENİ SÖYLER VECİBE
VUR BENİ VUR NE OLUR HANÇERE
GÖNLÜMÜN TABİBİ HABİBiMSİN YA MUHAMMED sallallahu aleyhi vessellem

HAKKIN SİLLESİNİN SEDASI YOKTUR BİRDE VURURSA DEVASI YOKTUR...

Bu mesaj icin tesekkur eden uyeler: Beyaz-NUR, hak aşığı

mehmet ali

• Kıdemli Üye
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 607 kez
  • Rep Puanı: 5

Bu mesaj icin tesekkur eden uyeler: Beyaz-NUR, Bahira

hak aşığı

• Vip Üye
  • Etkinlik:
    3%