Sizce en iyi ve kullanışlı depolama sitesi hangisidir ?

Anket

Sizce en iyi ve kullanışlı depolama sitesi hangisidir ? nedenini belirtiniz?

rapidshare
turbobit
letitbit
mediafire
uploaded
uploading
solidfiles
fileswap
dosya.tc
remixshare
PCloud
bitshare
mega.co
Diğerleri

Gönderen Konu: Sizce en iyi ve kullanışlı depolama sitesi hangisidir ?  (Okunma sayısı 2276 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mehmedim

• Administrator
  • *
  • Etkinlik:
    0.6%
  • Tesekkur Edildi: 310294 kez
  • Rep Puanı: 583
Sizce en iyi ve kullanışlı depolama sitesi hangisi hep linkin dayanıklılığı hemde indirme bakımından vede bir iki şikayetle hesabı bloke edenler bakımındanda ele alacağız..yukarıdakilerin dışında önerebileceğiniz site varsa belirtiniz ..

Bildiğiniz Gibi Sitemizin Ana Link Şu an için mediafire ama bu siteye türkiyeden erişim engellendi . dns değişterek indirilebiliyor ..
Mediafirede 5000 den fazla albüm yüklü bu siteyi bırakıp başka bir siteye yeniden yükleyim desem en az 3 ayımı alır ... Bunun İçindirki site tamamen kapanana kadar mediafire premium üyeliğim devam ettirilecektir ....

Elinde uzun süreli premium sitesi olan varsa mediafireden remote özelliğide varsa siteye yükleme yapabilirim.. Yok ben Uygun Bir Premium hesap alırım diyorsanız ve sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız mediafireden remte yapan bir site Buldum yıllık aboneliği 45 dolar hem faydanız olacaktır hemde arşiv sahibi olacaksınız sitenin adı 500 gb kapasitesi ile PCloud.com gayet güzel bir site premium hesap alan olursa hem hızlı indirir hemde Allah Rızası İçin Faydalı bir İş yapacaktır..Şimdiden Allah Razı Olsun..

« Son Düzenleme: 14 Mart 2015, 18:52:42 Gönderen: susuz.yürek »
Linklerin Gorulmesine Izin Verilmiyor. Kayit ol ya da Giris Yap

gelgit

• Super Moderator
  • *
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 34678 kez
  • Rep Puanı: 167
Ynt: Sizce en iyi ve kullanışlı depolama sitesi hangisidir ?
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2013, 16:58:21 »
fileswap ve remixhare

metin_2525

• Yeni Üye
  • *
  • Etkinlik:
    0%
  • Tesekkur Edildi: 17 kez
  • Rep Puanı: 0
Ynt: Sizce en iyi ve kullanışlı depolama sitesi hangisidir ?
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2016, 16:11:23 »
mediafire dosya.tc  mega.co PCloud
açık lisesi okuyam    ve  2014 babamı katbetdim yetim öksüz kaldım  allah mekanını cennet eylesın amin  annem hasta   nefes darlıgı var fizik tedaviye gidyor eli ayakgı titriyor allah şifahsını versin amin ve   ben seri albümler indimeyi arşivim olsun    ve     kitap okumayı  dini kitaplar ve böyle kısaca bas etdim vs.bu    sayfanızda beni     yasaklamayın    haca nasip olusunuz amin    hatam yanlışım olusa    affınıza sıgınıyım özür dilerim      arkadaşlar
SAĞLIK DURUMU / ENGEL BİLGİLERİ
Engel